021-87111000

راهنمای خرید بلیط هواپیما

کمی صبر کنید ...
کمی صبر کنید ...
  • 1
  • 0
  • 0

کودکان همیشه با والدین یا سرپرستان خود سفر میکنند (هر بزرگسال یک کودک) برای رزرو صندلی برای کودک خود با ما تماس بگیرید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

وارد کردن اطلاعات سفر

در ابتدا  میتوانید در باکس جستجوی بلیط هواپیما در صفحه اصلی سایت سفیران قرار دارد پرواز موردنظر با بهترین قیمت شهر مبدا، شهر مقصد، تعداد مسافرین و تاریخ سفر خود را انتخاب بفرمایید.در هنگام جستجو اسامی شهرها را می توانید به دو صورت فارسی و یا انگلیسی تایپ کنید.

انتخاب پرواز

با کلیک بر روی قسمت "جستجوی بلیط" و وارد شدن به صفحه جدیدی امکان مشاهده لیست تمام پروازهای چارتری به تفکیک قیمت و ساعت پرواز فراهم می شود.همینطو باکس‌هایی برای فیلتر کردن پروازها بر اساس قیمت، ساعت پرواز، شرکت هواپیمایی و نوع هواپیما وجود

سبد خرید

در این مرحله می‌بایست اطلاعات ضروری مسافر را در کمترین زمان ممکن اما با نهایت دقت و آرامش  تکمیل فرمایید.

به این نکته توجه داشته باشید که حتما شماره تماس و آدرس ایمیلی که در این قسمت وارد می کنید صحیح باشد؛ زیرا بلیط مستقیما به آدرس ایمیلی که وارد می‌کنیدارسال می‌شود و همچنین از طریق سامانه پیامکی شرکت سفیران در جریان تمامی تغییرات پرواز قرار می‌گیرید.

تایید اطلاعات

در این مرحله، نمایی کلی از اطلاعات وارد شده خود را مشاهده می‌فرمایید. لطفا تمامی اطلاعات را به دقت مرور کرده و در صورت برخورد به هر مورد اشتباهی به صفحه پیشین بازگشته و آن را تصحیح کنید.در صورتی که تمام اطلاعات درست بود، لطفا صحت آنها را تایید کرده و وارد درگاه اینترنتی بانک شوید.

پرداخت

پس از کامل شدن فرایند پرداخت، خرید شما به پایان می‌رسد و می‌توانید بلیط را چاپ کنید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید با تلفن پشتیبانی تماس حاصل نمایید

021-87111000