021-87111000

بلیط هواپیما لحظه آخری

کمی صبر کنید ...
کمی صبر کنید ...
  • 1
  • 0
  • 0

کودکان همیشه با والدین یا سرپرستان خود سفر میکنند (هر بزرگسال یک کودک) برای رزرو صندلی برای کودک خود با ما تماس بگیرید.

بلیط هواپیما لحظه آخری

بیشتر آژانس های هواپیمایی در زمان های خاص، اقدام به چارتر کردن صندلی های یک پرواز، برای مقصدی خاص می کنند.همانظور که می دانید چارتر کردن یک صندلی یا بلیط هواپیما، به معنای پیش خرید یا اجاره آن از شرکتهای هواپیمایی است که همین امر نیز چارتر کننده را مجاز به تعیین قیمت بلیط هواپیما در پرواز چارتر مربوطه می کند.

در این صورت زمانی که موعد سفر فرا رسیده و آژانس مسافرتی که میزان متعارفی بلیط را از شرکتهای هواپیمایی خریداری کرده، موفق نمی شود تا صندلی های خود را بفروشد. در این شرایط برای اینکه پرواز چارتر خالی نماند و چارتر کننده متحمل هزینه های سنگین نشود، از بلیط لحظه آخری استفاده می شود، بهترین راه حل موجود و معامله ای برد برد است. بدین ترتیب که چارتر کننده، برای اینکه ضرر خود را به حداقل برساند، بلیط های باقیمانده را بسته به نوع پرواز (داخلی یا خارجی)، با تخفیفهایی 10 الی 50 درصدی، به فروش می رساند و مسافر نیز بلیط هواپیمای مقرون به صرفه ای را خریداری می نماید. به همین جهت است که در آخرین ساعات باقی مانده به پرواز معمولاً شاهد تبلیغاتی با عنوان آفر بلیط استانبول، بلیط کیش به تهران لحظه آخری، بلیط لحظه آخری تهران قشم، بلیط کیش لحظه آخری، بلیط هواپیما لحظه آخری تهران تبریز، بلیط دقیقه 90 مشهد، بلیط لحظه آخری تهران شیراز، بلیط هواپیما لحظه آخری تهران یزد، بلیط ارزان کیش دقیقه 90، بلیط لحظه آخری اصفهان به کیش، بلیط لحظه آخری هواپیما رشت به مشهد، بلیط لحظه آخری اهواز، بلیط هواپیما لحظه آخری اصفهان مشهد، بلیط لحظه آخری مشهد به تهران، بلیط آخرین لحظه استانبول، بلیط لحظه آخری مشهد به شیراز، بلیط لحظه آخری تهران مشهد، بلیط لحظه آخری چارتر خارجی، بلیط اف خورده هواپیما، پروازهای زیر قیمت، بلیط دقیقه آخر، بلیط لحظه آخری مشهد به کیش، بلیط مشهد کیش لحظه آخری، بلیط زیر 100، بلیط پای پرواز، بلیط لحظه آخری مسقط و مواردی از این دست هستیم. شایان ذکر است این نوع بلیط در مسیرهای مختلفی به فروش میرسد که برخی از آنها نظیر بلیط لحظه آخری استانبول به تهران از جمله پر فروش ترین این بلیط ها هستند.

مزایا و معایب بلیط هواپیما لحظه آخری

 بلیط هواپیما لحظه آخری با بلیط های عادی تفاوتی ندارد. درواقع  شرایط شخصی که بلیط لحظه اخری را خریداری کره است با شرایط مسافری است که بلیط سیستمی همان پرواز را تهیه کرده است دقیقا یکسان می باشد. این شرایط شامل هواپیما، صندلی پرواز و خدمات می باشد که کاملا مشابه است.

در این شرایط ممکن است که  در یک پرواز چندین نفر بلیط هواپیمای لحظه آخری را با قیمت 100 تومان خریداری کنند.اما بقیه مسافران با همان شرایط همان بلیط را به صورت سیستمی و با قیمت 200 تومان خریداری کرده باشند.در واقع تمامی شرایط هر دو یکسان می باشد و تنها تفاوت درکاهش قیمت بلیط است که به دلیل خرید لحظه آخری می باشد و نکته جالب اینجاست که تنها شما و آژانس صادر کننده بلیطتان از این موضوع مطلع می باشید.

در خصوص کنسل کردن بلیط های لحظه آخری باید گفت که بر خلاف بلیط های سیستمی،  به دلیل این که از تهیه بلیط تا زمان فسخ آن زمان استانداردی نمیباشد و در این شرایط آژانس صادر کننده بلیط تمام پول را برای آن  پرداخت کرده است،ممکن است تمام پرداختی یا در صد زیادی از آن را به عنوان جریمه محسوب نماید و باز نگرداند.

اگر شما از مسافرانی هستید که همیشه و از مدتها قبل برای سفرشان برنامه ریزی کرده و همه چیز را آماده می کنند، شانس کمتری برای به دست آوردن بلیط لحظه آخری هواپیما دارید.چرا که اینگونه بلیط ها اگرچه مقرون به صرفه هستند اما از نظر برنامه ریزی و ساعت پرواز، هیچ حق انتخابی برای شما باقی نمی گذارند.

در واقع برای سفر رفتن با بلیط های لحظه آخری، باید در کمترین زمان چمدان خود را بسته و آماده ی سفر باشید.چراکه ممکن است ساعات زیادی به پروازتان نمانده باشد. علاوه بر اینها، معمولاً برای اینکه یک بلیط لحظه آخری ارزان هواپیما گیر بیاورید باید قید سفر در ایام پر سفر (نوروز و تعطیلات رسمی) را بزنید. در عوض ممکن است در فصلهای کم سفر، بلیطی حتی ارزانتر از بلیط اتوبوس نصیبتان شود.

نکته دیگر در در بلیط های لحظه آخری نحوه ی چیدمان صندلی است که به صورت تصادفی می باشد. در واقع مسافر نقشی در انتخاب آنها ندارد.پس اگر شما به صورت خانوادگی سفر می کنید و برایتان مهم است که حتما در طول پواز کنار هم بنشینید،ممکن است بلیط های لحظه آخری حتی با  وجود مقرون به صرفه بودن گزینه ی مناسبی برای ما نباشد.