021-92008711

بلیط هواپیما خارجی

خرید بلیط هواپیما خارجی

تعداد زیادی از افراد وجود دارد که به دلایل مختلفی اعم از کار، تفریح، تعطیلات و ... به کشور های خارجی سفر میکنند. دغدغه ی خرید بلیط هواپیما خارجی همیشه گریبان گیر این افراد است، اما باید به شما بگوییم که با سفیران دیگر لازم نیست نگران چیزی باشید. آزانس هواپیمایی سفیران، با بیش از 30 سال تجربه خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی تجربه خرید بلیط هواپیمای خارجی را برای شما آسان میکند تا مسافران از خرید بلیط هواپیما خارجی نهایت لذت را ببرند.

رزرو بلیط هواپیما خارجی

فراموش نکنید که با سفیران همیشه ارزانترین نرح بلیط های هواپیما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما با وارد شدن به سایت سفیران، قادر خواهید بود با چند کلیک ساده بلیط هواپیما خارجی خود را با کمترین قیمت خریداری نمایید. پس از ورود به قسمت رزرو بلیط هواپیما خارجی، مبدا و مقصد مورد نظرتان را در سایت وارد کنید و فیلتر های قیمت، ساعت پرواز، ایرلاین و ... را روی پرواز جستجو شده ی خود اعمال کنید و در نهایت بلیط صادر شده ی خود را همان لحظه مشاهده کنید. تیم پشتیبانی سفیران در تمامی مراحل خرید بلیط هواپیما خارجی  پس از خرید در کنار شما بوده و برای راهنمایی تان آماده به خدمت است.

خرید بلیط هواپیما خارجی سیستمی یا چارتری

اگر بلیط هواپیما خارجی خود را از نوع سیستمی بخرید، دیگر خیالتان از ثابت بودن نرخ بلیط راحت خواهد بود. علاوه بر آن بلیط هواپیمای سیستمی برای کودکان 2 تا 12 سال به صورت نیم بها محاسبه میشود. از دیگر مزایای بلیط هواپیما خارجی از نوع سیستمی میتوان به قابل استرداد بودن آن اشاره کرد، در شرایط کنسلی بلیط، شما تنها درصد کمی از مبلغ را به عنوان جریمه پرداخت خواهید کرد و مابقی پولتان را دریافت میکنید. با وجود تمام این ویژگی ها، باید اشاره داشت که قیمت بلیط هواپیما سیستمی همیشه از بلیط هواپیما چارتری بیشتر خواهد بود و اگر به هر دلیلی بلیط شما کنسل شود، هیچ گونه مبلغی به شما برگردانده نمیشود و بلیط شما سوخت خواهد شد.

کدام کلاس پروازی را انتخاب کنیم ؟

شما با خرید بلیط هواپیمایی خارجی از ایرلاین های برتر مانند امارات، قطر، ترکیش، لوفتهازا، اطلس، گلوبال، پگاسوس و ... میتوانید هر کلاس پروازی که در نظر دارید را انتخاب نمایید. اگر میخواهید کمتر هزینه کنید به شما کلاس پروازی اکونومی را پیشنهاد میکنیم که معمولا برای سفر های تفریحی انتخاب میشوند. کلاس پروازی بیزنس، خدمات بیشتری را به مسافر ارائه میدهد و در آخر هم کلاس پروازی فرست کلاس است که امکانات بسیار بیشتری را شامل میشود و قیمت آن هم بیشتر از بیزنس است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما خارجی

به شما توصیه میکنیم که زود تر از تاریخ رفت بلیط هواپیما خارجی خود را خریداری نمایید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید آن است که شرکت های هواپیمایی در 60 روز پیش از زمان پرواز هیچ گونه تخفیفی روی بلیط های خود ندارند، پس در این زمان از خرید بلیط هواپیما خارجی خودداری کنید. علاوه بر این ها، بهتر است که در زمان های متفاوت قیمت پرواز ها را بررسی نمایید تا بتوانید ارزان ترین بلیط هواپیما خارجی را خریداری نمایید. اگر تصمیم دارید به کشوری سفر کنید که میدانید تعطیلی رسمی آنها روز شنبه و یکشنبه است، بلیط هواپیمای خارجی خود را در روز چهارشنبه که قیمت کمتری دارد خریداری نمایید. در صورتی که میخواهید بلیط هواپیما خارجی با قیمت ارزانتری را پیدا کنید و زمان سفر برایتان اهمیت چندانی ندارد، به شما توصیه میکنیم که در ایام تعطیل که پیک سفر مسافران است بلیط هواپیما خارجی خود را خریداری ننمایید.

چه میزان باری در سفر های خارجی

اگر قصد سفر خارجی دارید، پیش ار خرید بلیط هواپیما خارجی خود از میزان بار مجازی که میتوانید با خود به همراه داشته باشید مطمئن شوید. مقدار بار مجاز در پرواز به عوامل مختلفی مثل ایرلاین و کلاس پروازی شما بستگی دارد. اما به طور کلی و بر اساس قوانین بیت المللی یک مسافر میتواند حداکثر 30 کیلوگرم بار را به خود به همراه داشته باشد که این میزان بار در قسمت بار هواپیما قرار میگیرد. علاوه بر آن هر مسافر میتواند حداکثر 7 کیلوگرم هم با خود در قسمت کابین هواپیما به همراه داشته باشد.