021-92008711

توضیحات

تور زمینی 3/5 روزه طبس کال جنی
5 الی 7 آذر 1399
اقامتگاه بومگردی عمو نوروز طبس  
قیمت برای هر نفر بصورت فولبرد 1،140،000تومان میباشد.
رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی
تلفن رزرو  87111000-021

تب-بس بسی داغ است و بسی گرم ، طبس ، در دوره اشکانیان و ساسانیان ، پادگان بوده و شاهراه ارتباطی بین پاسارگاد و هگمتانه و شوش به منطقه پارت ، خیابان گلشنش را لطف علیخان زند ساخته است ، از حمله اسکندر و مغول و تیمور در امان بوده ، نگهدارنده اسماعیلیان بوده و یکی از زلزله های بزرگ تاریخ ایران را دیده است.طبس به دلیل دوری از شهرهای دیگر همه چیزش را خودش پرورش داده است ،از برنج تا خرما و پرتقال و نارنج . در 40 کیلومتری طبس در کنار ازمیغان پس از دیدار از خانه های خشتی و معماری کویری ، باریکترین و قدیمی ترین سد  قوسی جهان را میبینیم و در دره هایی آباد و پر آب با آب سرد و گرم قدم میزنیم که تا صدها متر با هم ترکیب نمی‌شوند و در کنار دیواره های آن هم میتوان با آب خنک شد و هم گرم . طبس در میانه کویر گهواره پلیکان‌های مهاجر بوده ، با این همه سرسبزی و خوراکی و آبادی باید بگوییم طبس کویر هم دارد  که عبارت است از : دریاچه نمک ، رمل شنی و گشت و گذار در میانه کویر ایران و تفریحات کویری . طبس یک شهر و مدنیت آن نیست ، طبس به تمام معنی آن گهواره تمدن است.

"در طبیعت جز رد پا چیزی به جای نگذارید، جز عکس چیزی نبرید"

خدمات

  • صبحانه.ناهار.شام / بیمه مسافرتی/ وسیله نقلیه(اتوبوس وی آی پی) با رعایت فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل بهداشتی / گشت همراه با پرداخت ورودیه/ پذیرایی/ راهنمای طبیعت گرد/ پک بهداشتی/ یک شب در اتوبوس در حین حرکت و دوشب اقامت همراه با آرامش در اقامتگاه بومگردی عمو نوروز طبس (لازم به ذکر است خانه های محلی، حمام و سرویس بهداشتی بصورت مشترک و اتاقها 5 نفره و کف خواب میباشد)

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول

ابتدا از جلوی درب آژانس راس ساعت 20:00 روز 4 آذرحرکت نموده (شام شب اول در مسیر فقط بعهده مسافرمیباشد) ، تا مقصد حدود 875 کیلومتر مسیر خواهیم داشت، نرسیده به طبس صرف صبحانه در خور و گشت دریاچه نمک و چند ضلعی های نمکی را در برنامه خواهیم داشت سپس به سمت اقامتگاه  زیبای عمو نوروز حرکت و صرف ناهار و تحویل اتاق و استراحت/ گشت عصر بازدید از شهر طبس و باغ گلشن

روز دوم

پس از صرف صبحانه به‌ سوی دره کال جنی حرکت می‌کنیم تا پیاده‌روی و گشتی در این دره جذاب داشته باشیم. درادامه به‌سوی ازمیغان حرکت کرده، گشت آبشار و شالیزارهای برنج ازمیغان روزمان را زیبا خواهد ساخت. در نهایت به سمت محل اقامتمان می‌رویم در راه بازگشت از قلعه قدیمی طبس دیدن می‌کنیم.گشت عصر بازدید روستای خرو و بازمانده های قلعه اسماعیلیه ،چشمه مرتضی علی و بند عباسی روز ما رو پربارتر خواهد کرد.

روز سوم

بعد از صرف صبحانه و تخلیه اقامتگاه بسمت خور حرکت می‌کنیم در مسیر از تپه‌های شن روان حلوان و خیرآباد بازدید می‌کنیم و صرف ناهار در خور و در نهایت با خاطرات به یادماندنی راهی تهران می‌شویم.

مدارک مورد نیاز

بهمراه داشتن شناسنامه برای اقامت زوجین و محارم در داخل اتاق اقامتگاه /همسفران محترم میتوانند در صورت تمایل از این پس در ایام شیوع بیماری کووید19(کرونا) جداگانه اقدام به خرید بیمه حوادث انفرادی سامان با پوشش کرونا نمایند.

در این برنامه از همراهی کودکان زیر نه سال معذوریم. 

اقامت:اختصاص اتاق یک، دو و... نفره به افراد و نحوه استقرار افراد در خانه محلی یا چادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد. در سفرهای گروهی، سفیران تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد. با این حال سفیران در حد توان و امکانات محل اقامت، حداکثر همکاری را با همسفران خواهد نمود.

همراه داشتن لباس گرم، کفش مخصوص پیاده روی، ماسک، دستکش، بالشت گردنی، کرم ضد آفتاب، صندل طبیعت گردی، پاور بانک، لوازم شخصی بهداشتی ، همچنین ژل ضدعفونی کننده یا الکل طبی الزامی می‌باشد، لطفاً از پول نقد اجتناب کنید و از کارت بانکی در مدت اقامت خود استفاده فرمایید.

نظرات مسافران

اگر مسافر این تور بوده اید، نظر خود را به اشتراک بگذارید

روز پیش

متن پاسخ

جزئیات پرواز

تور طبس کال جنی

برای ثبت درخواست رزرو تور، اطلاعات زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس برقرار کنند

رزرو تور درخواست شما با موفقیت ثبت شد کارشناسان ما در اولین فرصت برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت ۰۲۱ - ۸۷۱۱۱۰۰۰
مشاوره رایگان 021 - 87111000