021-92008711

توضیحات

تور طبیعت گردی آبشار سنگ درکا / یک روزه

229 هزار تومان / رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی

در ۲۵ کیلومتری جنوب غرب آمل و در دامنه کوه، آبشار زیبای  سنگ درکا آمل واقع شده است که سرچشمه رودهای گزناسرا، انگتارود و آلش رود می باشد. برای رسیدن به آبشار سنگ درکا  از مسیر آمل به سمت چمستان حرکت کرده و در طول مسیر بعد ازگذرازامام زاده عبدالله با اندکی پیاده روی، به خصوص از مسیر رودخانه، این آبشارپر آب و دائمی را می بینیم که با شکوهی وصف ناپذیر خودنمایی میکند. طبیعت بکر، جنگل های هیرکانی، آب و هوای بسیار مطبوع، لذت بردن از آب رود خانه وتماشای معدن ذغال سنگ بخشهایی  از این تور یکروزه  می باشند که باعث می شود سفری هرچند کوتاه اما خاطره انگیز و و مفرح  برای شما رقم بخورد.

تلفن رزرو  87111000-021

"در طبیعت جز رد پا چیزی به جای نگذارید، جز عکس چیزی نبرید"

خدمات

  • اتوبوس VIP  / مینی بوس محلی / صبحانه / پذیرایی بین راهی / بیمه و راهنما

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول

در ابتدا حرکت 5 صبح از درب آژانس (بلوار اسفندیار پلاک 36) به سمت جاده هراز صورت می گیرد. در پلور به صرف صبحانه میپردازیم سپس به حرکت خود ادامه داده و در مسیر پس ازتونل شماره 1 به جاده امام زاده عبدالله میرویم و به سمت روستای سنگ درکا تغییر مسیر میدهیم نزدیک  به 40 دقیقه پیاده روی داخل رودخانه داریم تا به آبشار برسیم. در مسیر برگشت پس از صرف ناهار، گشتی کوچک در جنگل  میزنیم و به تهران برمیگردیم.

نظرات مسافران

اگر مسافر این تور بوده اید، نظر خود را به اشتراک بگذارید

روز پیش

متن پاسخ

جزئیات پرواز

تور آبشار سنگ درکا

برای ثبت درخواست رزرو تور، اطلاعات زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس برقرار کنند

رزرو تور درخواست شما با موفقیت ثبت شد کارشناسان ما در اولین فرصت برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت ۰۲۱ - ۸۷۱۱۱۰۰۰
مشاوره رایگان 021 - 87111000