021-87111000

توضیحات

مازندران با جلگه‌های سرسبز، کوهستان‌های پربرف، بیشه‌زارها و جنگل‌های هیرکانی در کنار سواحل زیبای دریای کاسپین (دریای خزر)، یکی از پرطرفدارترین استان‌های ایران برای گردشگری به شمار می‌رود. این منطقه پیش از این «طبرستان» نامیده می‌شد و در قرن هفتم هجری قمری به مازندران تغییر نام داد. بلندترین کوه ایران، دماوند، در استان مازندران واقع شده است. این استان با استان‌های گلستان، سمنان و تهران همسایه است و از دریا به کشورهای ترکمنستان، قزاقستان، روسیه و آذربایجان راه دارد. آب‌و‌هوای کوهستانی و معتدل خزری بر مناطق مختلف مازندران حکم‌فرمایی می‌کند. شهرهای غربی استان که در همسایگی گیلان قرار دارند، بارندگی بیشتری را تجربه می‌کنند و تابستان‌هایی گرم و زمستان‌های نسبتا سردی دارند. قسمت‌های کوهستانی و ییلاقات تابستان‌هایی معتدل و زمستان‌هایی پربرف و بسیار سرد را می‌گذرانند. در این تور 3 روزه به مقصد مازندران با سفیران همسفر شوید تا سفری خاطره انگیز را برای شما رقم زنیم.

خدمات

  • وسیله نقلیه توریستی ، 2شب اقامت هتل سالاردره همراه صبحانه ، کلیه ورودیه ها ، پذیرایی میان وعده ، بیمه و راهنمای سازمان جهانگردی

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول

در روز اول بعد از حرکت به صرف صبحانه می پدازیم.بعد از آن از سه خط طلا و پل ورسک  دیدن می کنیم. پل وِرِسک از مهم ترین پل ‌های راه ‌آهن سراسری ایران است و راه ‌آهن سراسری تهران ـ شمال را به هم متصل می ‌کند که بخشی از راه آهن این مسیر به دلیل شیب تند و سختی مسیر، به صورت سه پله ساخته شده که به سه خط طلا شهرت یافته است.در ادامه به  سمت ساری  حرکت کرده و در مسیر صرف نهار میپردازیم و پس از رسیدن در هتل(بعهده مسافر) ساکن می شویم.

روز دوم

در این روز به سمت سمت گرگان حرکت میکنیم، از جنگل النگدره  بازید میکنیم، مکانی که در هر فصل از سال رنگ و جلوه ای تماشایی دارد و شما را به گردشی جذاب دعوت می کند. پارک جنگلی النگدره از جمله پارک های طبیعی چهارفصل است و در هر زمانی از سال می توان از زیبایی های آن بهره مند شد. در آنجا به صرف ناهار(بعهده مسافر) می پردازیم. در ادامه به سمت بندر ترکمن  که از معروف ترین بنادر سواحل شرقی دریای خزر است حرکت میکنیم و از جزیره آشوراده که تنها جزیره ایرانی در حاشیه دریای خزر است دیدن میکنیم. وجود پرندگان مهاجر نادر در این منطقه و چشم اندازهای زیبای آن، این منطقه را به مهم ترین جاذبه گردشگری بندر ترکمن تبدیل کرده است.

روز سوم

روز سوم از این تور را با حرکت به سمت  جنگل و کاخ عباس آباد بهشهر و بازدید از آنها شروع میکنیم. دریاچه عباس آباد با صدای موج های آرام و کوچکش ، با درختان انبوهی که دور تا دور اش کشیده شده اند و در جنگل پنهانش کرده اند ، با آواز پرندگان و بقایای عمارت تاریخی اش ، از مهم ترین جاذبه های طبیعت گردی و گردشگری شهرستان بهشهر است. همچنین مجموعه تاریخی عباس‌آباد از آثار تاریخی استان مازندران است که در ۹ کیلومتری شهرستان بهشهر و در دامنه رشته کوه‌های البرز و در میان جنگل‌های انبوه قرار گرفته و از جمله مهم‌ترین و بزرگترین باغ‌های تاریخی ایران است که به عنوان یکی از باغ‌های ایرانی در میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌است. این مجموعه شامل سد عباس‌آباد، مخزن و دریاچه سد، گل‌باغ، کاخ، حمام، آسیاب آبی و دو برج آجری می باشد.در این میان به صرف ناهار می پر دازیم و در اخر به سمت تهران راهی می شویم.

تاریخ‌های اجرا

۱۳۹۹/۳/۱ تا ۱۳۹۹/۳/۳
هر نفر در اتاق ۲ تخته
300,000 تومان + تور مازندران (2 شب و 3 روز)
تور اپراتورمبدامقصدساعت رفتساعت ورود
جزئیات پرواز

تور مازندران

برای ثبت درخواست رزرو تور، اطلاعات زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس برقرار کنند

رزرو تور درخواست شما با موفقیت ثبت شد کارشناسان ما در اولین فرصت برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت ۰۲۱ - ۸۷۱۱۱۰۰۰

نظرات مسافران

اگر مسافر این تور بوده اید، نظر خود را به اشتراک بگذارید

روز پیش

متن پاسخ