021-92008711

توضیحات

تور هوایی 3 روزه خوزستان
3  الی 5 دی ماه 99
هتل پارس اهواز
قیمت تور گروهی برای هرنفر 3.200.000 تومان
رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی

خوزستان از قدیمی ترین سکونتگاه‌های فلات ایران است که قدمت آن به پیش از عیلامیان می‌رسد و در آن میتوان از شاهکارهای مهندسی آن دوره چون زیگورات چغازنبیل و سازه‌های آبی شوشتر دیدن کرد تا طبیعتی بی نظیر چون جنگلهای حرا و اروند رود تا پل طبیعت و رودخانه کارون ، از قدیمیترین پل جهان در بند میزان تا قلعه آکروپل و کاخ آپادانا و بقعه دانیال نبی و بسیاری جاذبه‌های دیگر را را در سفری سه روزه با برنامه ریزی مناسب میتوانید بازدید کنید .خوزستان معدن خوراکهای دریایی و پایتخت فلافل و سمبوسه ایران نیز هست . تصور غروب و خوراک هایی که میتوان از آنها کنار خلیج فارس لذت برد کافی است تا هر انسانی را به خوزستان بکشاند . اینها تنها خلاصه ای است از سرگرمی ها و اتفاقاتی که طی دو شب اقامت دلنشین در هتل پارس در خوزستان تجربه خواهید کرد .

خدمات

  • اقامت 2 شب درهتل 5ستاره پارس اهواز (با موقعیت نزدیک به کارون و پل سفید) با صبحانه بوفه / بلیط هواپیما رفت به اهواز و برگشت از آبادان با بهترین ایرلاین و ساعت پرواز/ گشت همراه با پرداخت ورودیه/ ترانسفر/بیمه مسافرتی/ پذیرایی میان وعده/ لیدر مجرب/ وسیله نقلیه توریستی با توجه به ظرفیت و رعایت پروتکلهای بهداشتی/ پک بهداشتی
  • گشت ها : شوشتر (سازه های آبی شوشتر.پل شادُروان.بند میزان.نهر داریون.خانه مستوفی) شوش (بقعه دانیال نبی ع.قلعه آکروپل.کاخ آپادانا.موزه شوش) خرمشهر (موزه جنگ.مسجد جامع) آبادان (نمای بیرونی مسجد رنگونیها و پالایشگاه.مراکز خرید و بازار ته لنجیها.منطقه بریم.موزه آبادان) زیگورات چغازنبیل

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول

ابتدا بعد از رسیدن به فرودگاه اهواز،مستقیم به سمت شوشتر در فاصله 85 کیلومتری از فرودگاه حرکت خواهیم کرد. در شوشتر از سازه های آبی شوشتر (ثبت یونسکو) قلعه سلاسل، نهر داریون، بند میزان و پل لشگر بازدید خواهیم داشت و ناهار (هزینه ناهار با مسافر) را در خانه مستوفی صرف خواهیم کرد و سپس به سمت اهواز و تحویل اتاقها درهتل بازمیگردیم. در صورت تمایل برای صرف شام به پایتخت فلافل و سمبوسه ایران در خیابان "لشگرآباد" و سپس پیاده روی بروی پل طبیعت درعرض کارون در منطقه کیانپارس خواهیم رفت.

روز دوم

بعد از صرف صبحانه بوفه در هتل رهسپار سایت چغازنبیل (ثبت جهانی) در فاصله 130 کیلومتری اهواز خواهیم شد و بعد از دیدن چغازنبیل به سمت شوش (در فاصله 45 کیلومتری) خواهیم رفت و بعد از صرف ناهار(هزینه به عهده مسافر) از آثار ناب باستانی مثل:بقعه دانیال نبی ع در کنار رودخانه شائور،قلعه آکروپل (دمرگان)، کاخ آپادانا و موزه شوش بازدید خواهیم کرد و سپس بسمت اهواز حرکت خواهیم کرد.

روز سوم

تخلیه هتل و حرکت به سمت خرمشهر و آبادان (در فاصله 125 کیلومتری ) و بازدید از مسجد جامع و موزه جنگ در خرمشهر و در آبادان هم از کنار پالایشگاه و مسجد رنگونیها گذر و در مراکز خرید آبادان و بازار ته لنجی و خرید ادویه جات خاص و....توقف خواهیم داشت بعد از صرف ناهار در هتل کاروانسرای آبادان، موزه آبادان رو خواهیم دید بعد ازقایقرانی روی اَروند (هزینه بعهده مسافر) وگشت در منطقه "بِرِیم" و "بَوارده" به سمت فرودگاه آبادان برای برگشت به تهران با خاطرات خوش رهسپار خواهیم شد.

مدارک مورد نیاز

همراه داشتن کفش مخصوص پیاده روی، ماسک، دستکش، لوازم شخصی بهداشتی و همچنین ژل ضدعفونی کننده یا الکل طبی الزامی می‌باشد، لطفاً از به همراه داشتن پول نقد اجتناب کنید و از کارت بانکی در مدت اقامت خود استفاده فرمایید.

بهمراه داشتن شناسنامه برای اقامت زوجین و محارم در داخل اتاق هتل و کارت ملی برای سوار شدن به هواپیما الزلمی می باشد.  / همسفران محترم میتوانند در صورت تمایل از این پس در ایام شیوع بیماری کووید19(کرونا) جداگانه اقدام به خرید بیمه حوادث انفرادی سامان با پوشش کرونا نمایند.

هتل 5 ستاره پارس اهواز (اتاق ویژه) / قیمت برای هر نفر 3.200.000 تومان

نظرات مسافران

اگر مسافر این تور بوده اید، نظر خود را به اشتراک بگذارید

روز پیش

متن پاسخ

جزئیات پرواز

تور خوزستان

برای ثبت درخواست رزرو تور، اطلاعات زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس برقرار کنند

رزرو تور درخواست شما با موفقیت ثبت شد کارشناسان ما در اولین فرصت برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت ۰۲۱ - ۸۷۱۱۱۰۰۰
مشاوره رایگان 021 - 87111000