021-87111000

توضیحات

رزرو تور کاشان قمصر (گلاب گیری)

رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی با اتوبوس VIP

با قیمت 170 هزار تومان

یکی از شهرهای تاریخی اصفهان که تاریخچه ای طولانی دارد کاشان نام دارد. این شهر در گذشته نام های بسیاری داشته است و آن را با نام های دیگر همانند کاسیان یا  کاهفشان  می شناختند. این شهر کویری در دامنه رشته‌کوه‌های مرکزی است که از سمت شرق با کویر مرکزی هم‌مرز است. این شهر قدیمی و زببا از شهر های پر جمعیت استان اصفهان به شمار می رود که همواره به دلیل وجود جاذبه های توریستی و مکان های گردشگری جذاب، سالانه نظر توریست های زیادی را به خود جلب می کند. از دلایل جالبی که باعث جذابیت بیشترکاشان  می شود این است که این شهر تاریخی همچنان بافت تاریخی خود را حفظ کرده که با گذر از کوچه های آن و بازدید از آثار تاریخی اش میتوان این را به راحتی متوجه شد. در ادامه با توضیحی مختصر درباره ی تور یک روزه کاشان سفیران با ما همراه شوید.

خدمات

  • صبحانه و پذیرایی ، پرداخت کلیه ورودی ها ، بیمه ، تور لیدر مجرب

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول

در ابتدا ساعت 5 صبح حرکت از جلو درب آژانس  صورت می گیرد.در ادامه و در نزدیکی شهر قم به صرف صبحانه میپردازیم و  بعد شروع به  بازدید از مراسم گلاب گیری قمصر، خانه ذاکری ها و موزه گلاب گیری ، باغ فین و خانه بروجردی ها می پردازیم.  در ادامه به هنگام عصر توقفی کوتاه در مجتمع تفریحی  مهر و ماه به صرف عصرانه خواهیم داشت.و در آخر  حدود ساعت 9 شب برگشته  مجدد جلو درب آژانس توقف خواهیم کرد.

تاریخ‌های اجرا

۱۳۹۹/۳/۲۳ تا ۱۳۹۹/۳/۲۳
هر نفر در اتاق ۱ تخته
170,000 تومان
جزئیات پرواز

تور کاشان

برای ثبت درخواست رزرو تور، اطلاعات زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس برقرار کنند

رزرو تور درخواست شما با موفقیت ثبت شد کارشناسان ما در اولین فرصت برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت ۰۲۱ - ۸۷۱۱۱۰۰۰

نظرات مسافران

اگر مسافر این تور بوده اید، نظر خود را به اشتراک بگذارید

روز پیش

متن پاسخ