021-87111000

توضیحات

شهر استانبول ترکیه پر جمعیت ترین شهر ترکیه و همچنین مرکز فرهنگی ، تاریخی و اقتصادی ترکیه نیز محسوب می ‌شود ، دین اکثریت مردمان ترکیه و استانبول اسلام و مذهب سنی می باشد و به همین دلیل ، استانبول می ‌تواند مقصد بسیار دلپذیر و مناسبی برای شما مسافران باشد ، شهری با تلفیقی از المان‌های مذهبی ، سنتی و توام با ظاهری به روز و شیک که چشم هر گردشگری را خیره می کند. تور ویژه استانبول (5 شب و 6 روز) گشت و گذار و اقامتی به یاد ماندنی در لوکس ترین هتل استانبول و همچنین گشت های روزانه (بازدید از مراکز خرید و مکان های فرهنگی هنری) سفری دلنشین را برای خود و خانواده رقم بزنید.

خدمات

  • پرواز رفت و برگشت ، هتل 5 ستاره لوکس ، ترنسفر فرودگاهی ، بیمه مسافرتی ، راهنمای سازمان جهانگردی ، پرداخت کلیه ورودی ها

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول

پس از ورود هواپیما به فرودگاه استانبول و تخلیه مسافرین برای کنترل گذرنامه و گرفتن ساک،چمدان به قسمت استقبال کنندگان رفته که تورلیدر سفر در آن محل منتظر حضور شماست.

پس از آمدن تمام مسافرین به طرف وسیله نقلیه توریستی جهت اعزام به هتل اقامتی حرکت میکند.در مسیر تا هتل اطلاعات کلی راجع به برنامه سفر و برنامه گشتهای اختیاری به مسافرین توضیح داده میشود. با ورود به هتل و ارائه گذرنامه مسافرین جهت درج در قسمت رزرواسیون اتاق مسافرین بعد از از ساعت 14 به آنها واگذار میشود.ساک و چمدان به اتاق منتقل شده و راجع به امکانات هتل و شرایط استفاده از آن به مسافرین اطلاعاتی ارائه میشود. (ساعت تخلیه اتاق هتل قبل از ساعت 12 روز آخر سفر میباشد.)

روز دوم

بعد از صرف صبحانه و ساعت 10 آماده شدن مسافرین برای گشت شهری و مراکز خرید استانبول میباشد که شامل بازدید از مرکز تولید چرم که همراه با فشن مانکنها برای ارائه محصولات مرکز چرم هست که مسافرین میتوانند از آنجا خرید بکنند. سپس مسافرین به مرکز خرید که شامل برندها و مارکهای البسه،کیف، کفش، وسایل بهداشتی،آرایشی و ... هست که مسافرین میتوانند 3 ساعت را صرف خرید از مرکز خرید کنند. بعد از صرف نهار که از طرف شرکت گردشگری به مسافرین اکرام میشود به منطقه توریستی سلطان احمد رفته و ضمن دیدار از میدان تاریخی هیپوروم و آثار باستانی موجود در آنجا و همچنین از مسجد سلطان احمد(مسجد آبی) که یکی از مساجد زیبای دنیای اسلام هست، بازدید میشود. به عنوان آخرین جا یک مرکز خرید دیگر با همراهی لیدر گروه توسط وسیله نقلیه گردشگری انجام میشود و بعد از 3 ساعت خرید و گشت وگذار در مرکز خرید ساعت 18 به هتل اقامتی برگرداننده میشوند.

روز سوم

پس از صرف صبحانه و ساعت 9 جهت دیدار از جزایر پرنسس توسط لیدر به اسکله کاباتاش رفته و مسافرین سوار بر کشتی این مسافت دریایی را که حدود 1.5 ساعت به طول میانجامد را سپری می کنند. در طول مسیر مرغان دریایی کشتی را همراهی میکنند که لحظات زیبای برای شما خواهد بود.پس از ورود به اسکله جزیره بویوک آدا که بزرگترین جزیره ،جزایر پرنسس هست  به طرف درشکه های قدیمی رفته و به نوبت برای سوار کردن مسافرین و تور دور جزیره سوار میشود که دیدن صحنه ها ی زیبا و بدیع این جزیره چشم نواز هست. ساعت 14 وقت صرف ناهار در رستوران ساحلی میباشد که غذای دریایی توصیه میشود. بعد از صرف ناهار وقت آزاد برای شنا یا دوچرخه سواری در جزیره داده میشود و ساعت 17 در اسکله جزیره بوبوک آدا برای برگشت به هتل قرار گذاشته میشود و ساعت 18.30 از اسکله کاباتاش به هتل اقامتی ترانسفر میشوند.

روز چهارم

امروز  بعد از صرف صبحانه ، جهت دیدن از بزگترین مرکز خرید استانبول که شامل پاساژ فوروم استانبول می باشد که علاوه بر این مرکز خرید شامل فروشگاه ایکا و آکواریوم وفروشگاه ورزشی دکاتون هست. همچنین برای صرف ناهار  فوودکورت مرکز خرید نیز توصیه میشود. برای امشب تورکشتی بسفر که از ساعت 19 شروع میشود، شامل ترانسفر به اسکله و اجرای برنامه شاد و زنده توسط هنرمندان همراه با صرف شام بوده که میتوانید از مناظر زیبای استانبول در شب را دیدن کنید و در ساعت 24 به هتل اقامتی باز خواهید گشت.

روز پنجم

 در روز پنجم به صرف صبحانه و دیدار از قسمت آسیایی استانبول که نسبتا" جدیدتر و مدرنتر از قسمت اروپایی است می پر دازیم که اتفاقا هتل مسافرها هم در قسمت اروپایی میباشد.در واقع خیابان بغداد و تپه چاملیجا از زیباییهای این قسمت از استانبول می باشد. همچنین برای صرف نهار هم میتوانید رستورانهای این منطقه را امتحان نمایید.

روز ششم

 در روز آخر بعد از صرف صبحانه و تحویل کلید اتاق و گذاشتن ساک و بار همراه مسافر در اتاق امانات از هتل برای استفاده از وقت آزاد و همچنین برای خریدهای نهایی خارج میشویم. در آخر در ساعت مقرر در لابی هتل حضور یافته تا به سمت فرودگاه برای پرواز برگشت به سمت ایران حرکت کنیم.

تاریخ‌های اجرا

۱۳۹۹/۳/۱ تا ۱۳۹۹/۳/۶
ماهان
هر نفر در اتاق ۲ تخته
5,000,000 تومان + پکیج استانبول (5 شب و 6 روز)
شماره پروازتور اپراتورمبدامقصدساعت رفتساعت ورود
284737ماهانتهراناستانبول09:29(+5)09:29
جزئیات پرواز

تور استانبول

برای ثبت درخواست رزرو تور، اطلاعات زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس برقرار کنند

شروع قیمت برای هر نفر

تومان
رزرو تور درخواست شما با موفقیت ثبت شد کارشناسان ما در اولین فرصت برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت ۰۲۱ - ۸۷۱۱۱۰۰۰

نظرات مسافران

اگر مسافر این تور بوده اید، نظر خود را به اشتراک بگذارید

روز پیش

متن پاسخ