021-92008711

توضیحات

تور یک روزه آبشار برجی کالی
رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی

14 شهریور 1399 / 229 هزار تومان
تلفن رزرو  87111000-021


این روستا در حوالی رشته کوه البرز قرار دارد که  به دلیل بارش های مکرر،از مکانهایی است که دارای آب و هوای سرد میباشد. در اطراف این روستا مناظر سبز جنگلی وجود دارد که بسیار چشم نواز و زیبا می باشد. این روستا به همراه روستاهای اطراف آن  از مقاصد گردشگری ر طرفدار  به شمار می آیند. همچنین این جنگل جزء جنگلهای هیرکانی طبقه بندی شده است.

خدمات

  • صبحانه / بیمه مسافرتی / وسیله نقلیه با توجه به ظرفیت و رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل بهداشتی / پذیرایی / راهنمای طبیعت گردی

برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول

ابتدا از جلوی درب آژانس راس ساعت 5 صبح حرکت کرده تا مقصد حدود 186 کیلومتر  مسیر خواهیم داشت (حدود 5 ساعت در شرایط عادی) صرف صبحانه در مسیر جاده هراز با ارائه پک صبحانه توسط آژانس برای حفظ سلامت مسافر،ادامه مسیر در جاده هراز  و تغییر مسیر بسوی فیلبند (30 کیلومتر قبل آمل) و بازدید از جنگل فیلبند و آبشار و چشمه برجی کالی (مسیر با پیاده روی و استفاده از مینی بوس محلی) صرف ناهار بعهده گردشگر (پک مختصر ناهار همراه آورده شود) بعد از استراحت و صرف چای آتیشی بسمت تهران برخواهیم گشت. (ساعت ورود حدود 22:00)

مدارک مورد نیاز

کارت ملی / نهار سبک / زیرانداز / وسایل شخصی (دارو ، لباس گرم و اضافه مخصوص هوای بارانی ، کفش مناسب ، عینک آفتابی و کرم ضد آفتاب)

نظرات مسافران

اگر مسافر این تور بوده اید، نظر خود را به اشتراک بگذارید

روز پیش

متن پاسخ

جزئیات پرواز

تور آبشار برجی کالی

برای ثبت درخواست رزرو تور، اطلاعات زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس برقرار کنند

رزرو تور درخواست شما با موفقیت ثبت شد کارشناسان ما در اولین فرصت برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت ۰۲۱ - ۸۷۱۱۱۰۰۰
مشاوره رایگان 021 - 87111000