021-92008711

گرانترین سرگرمی ها در دنیا

  • Fatemeh Khosravi
  • دوشنبه, 15 دی 1399
  • 0 دیدگاه

سرگرمی ها و تفریحات ، فعالیت هایی هستند که در وجود ما آدرنالین تولید می کند و باعث سرخوشی ما در لحظه می شوند. تفریح کردن گاه می تواند رایگان باشد و گاهی هم باید مبالغ زیادی برای لذت بردن از آنها پراخت کرد.به هر صورت اگر با مسائل مالی و پرداخت هزینه های زیاد مشکلی نداشته باشید ، سرگرمی های خیره کننده بسیاری وجود دارند که علاوه بر هیجان انگیز بودن بسیار هم هزینه بر خواهد بود. در زیر لیستی از این تفریحات رو برای شما آورده ایم.

گرانترین سرگرمی ها در دنیا

مسابقات قایق بادبانی

یک از سرگرمی های گران قیمت دنیا مسابقه با قایق بادبانی است. در فیلم ها و موزیک ویدیوها ، قایق های بادبانی معمولاً به عنوان جلوه ای از ثروتمند بودن به نمایش در می آیند. که در واقع مبلغی بین 30،000 تا 50،000 $ برای قایق های بادبانی باید بپرازید. در سال 2010 ، یک تاجر به نام آبراموویچ (میلیاردر روسی)  هنگام خرید مگا قایق تفریحی Eclipse که 1.5 میلیارد دلار تخمین زده شده ، چشم ها را به خود جلب کرد.خرید مگا قایق ها فقط قسمت کوچکی از هزینه ها در مورد مسابقات قایقرانی است. خرید آنها نیز ساده نخواهد بود ، فقط 9 مورد در سراسر جهان وجود دارد و هزینه نگهداری از این قایق تفریحی کلاس J می تواند حدود 3 میلیون دلار هزینه داشته باشد. آماده شدن برای مسابقه حدود 8 میلیون دلار هزینه دارد. این قسمت کوچک به شما نشان می دهد که این سرگرمی فقط برای میلیاردرها خواهد بود.

گرانترین سرگرمی ها در دنیا

قله پیمایی

کوهنوردی نیز یکی از پر هزینه ترین تفریحات در بین سرگرمی ها شناخته می شود.  برای این سرگرمی وقت زیادی صرف می شود تا بتوانید به قله های برفی مرتفع ترین کوه های زمین برسید. در ابتدا باید برای برنامه ریزی صعود به قله حداقل  1000 دلار هزینه کنید و از نظر جسمی آماده باشید. تجهیزات مخصوص کوهنوردی تقریباً 10 هزار دلار هزینه دارد. همچنین مجوز لازم است که توسط مقامات محلی داده می شود و رایگان نیست. اجازه صعود به کوه اورست از مبلغ 10،000 دلار شروع می شود. برای کل سفر ، شما نیاز به خرید لوازم پزشکی ، غذا و آب دارید زیرا این سفر چندین روز طول می کشد. متوسط ​​هزینه تجمعی بیش از 100000 دلار است و هزینه های اضافی مانند بلیط هواپیما نیز شامل می شود.

گرانترین سرگرمی ها در دنیا

مسابقه اتومبیلرانی

در میان محرک هایی که یک انسان می تواند تجربه کند ، سرعت هیجان انگیزترین چیز است. شاید به همین دلیل است که فیلم های مربوط به مسابقه میلیون ها دنبال کننده در سراسر جهان دارند (نمونه آن فیلم سریع و خشمگین است). رانندگی با اتومبیل گاهی اوقات بسیار عادی و خسته کننده است. با این حال ، مسابقات اتومبیلرانی یک سرگرمی است که در آن علاقه مندان در حال آزمایش محدودیت سرعت اتومبیل آن هستند.اتومبیل های مسابقه ای هیجان انگیز و در عین حال یک سرگرمی خطرناک هستند که توسط بسیاری از مردم در سراسر جهان انتخاب شده است. با این حال ، تنها افرد ثروتمند هستند که می توانند در مسابقات اتومبیلرانی شرکت کنند. اولین مانعی که پیش می آید ، به دست آوردن یک ماشین مسابقه ای خوب است. محدوده قیمت یک اتومبیل برای مسابقات به عوامل مختلفی شامل مسافت پیموده شده ، ویژگی های ایمنی و مشخصات فنی بستگی دارد ، این قیمت معمولاً از 10 هزار دلار تا 250 هزار دلار متغیر است.

گرانترین سرگرمی ها در دنیا

چتر بازی

وقتی از برخی افراد در مورد فعالیتهایی که در لیست موارد مورد علاقه آنها قرار دارد سوال می شود ، معمولاً چتربازی در آن لیست آنها قرار می گیرد. هیجانی که هنگام پریدن از هواپیما ایجاد می کند ، این موضوع را برای بسیاری از افراد جالب کرده است. با این وجود ، هرچند که انجام سرگرمی دقایق کمتری طول می کشد ، اما این یکی از گرانترین سرگرمی هایی است که همه می توانند انجام دهند. قیمت چتربازی معمولاً 150 و 250 دلار هزینه دارد حتی اگر این پرش فقط چند دقیقه طول بکشد. اگر کسی تصمیم بگیرد چند بار در روز بپرد که می تواند برای 10 پرش در هفته به مبلغی بالاتر از 15،000 دلار بدهد ، این رقم بالاتر نیز می رود.

گرانترین سرگرمی ها در دنیا

پرواز با هواپیما

حرفه ای مانند پرواز با هواپیما، همانطور که همه فکر می کردند گران است. با این حال ، از دانستن هزینه پرواز با هواپیما به عنوان یک سرگرمی ممکن است بسیار تعجب کنید. اولین و مهمترین ، مربی گواهی شده باید به شما یک درس پرواز بدهد. مقدار متوسط ​​از 7000 دلار تا 8000 دلار متغیر است و مواردی وجود دارد که می تواند بالاتر از این ارقام باشد. بعد از هزینه های زیاد و ساعت های آموزشی زیاد ، رسماً مجوز خلبانی خود را دریافت خواهید کرد. در این سرگرمی گران قیمت ، مورد بعدی خرید هواپیما است. هزینه استاندارد هواپیما معمولاً  100000 دلار است و گزینه های گران تری نیز در دسترس است. هزینه های اضافی مانند تعمیر و نگهداری ، سوخت ، بیمه و هزینه آشیانه نیز وجود دارد.

گرانترین سرگرمی ها در دنیا

مسابقه قایق های سرعتی

این گونه تفریحات سالهاست که به عنوان تصویری از سفرهای خصوصی و مجلل ساحلی ساخته شده است ، شهرتی که باعث شده این قایق در فیلم ها و موزیک ویدیوها دیده شود. این قایق های تندرو چنان گران هستند که ستارگان مورد علاقه شما فقط توانایی تهیه یا اجاره یکی برای فیلمبرداری موسیقی را دارند.

 

دیدگاه

ارسال دیدگاه