021-92008711

بزرگترین هتل های لاس وگاس

  • Fatemeh Khosravi
  • چهار شنبه, 24 دی 1399
  • 0 دیدگاه

همانطور که می دانیم ، شهر لاس وگاس یکی از بزرگترین شهرهای تفریحی و باشکوه دنیا می باشد که در ایالت نوادا در ایالات متحده قرار دارد. هر ساله تعداد بسیار زیادی مسافر از این شهر دیدن میکنند ، به طوری که گرشگران این شهر گاهی از تعداد اهالی شهر هم بیشتر می شوند. بنابراین پذیرایی از این تعداد مسافر مستلزم داشتن زیرساخت های مهمانپذیری بالایی می باشد. یکی از مهمترین زیرساخت های محل های اقامت مسافران ، خصوصا هتل ها هستند که نقش کلیدی در بالا بردن کیفیت مهمانپذیری دارند .در این لیست ، به تعدادی از هتل های بزرگ در لاس وگاس خواهیم پرداخت. علاوه براین ، این هتل ها براساس طبقه بندی های متفاوت خصوصا تعداد پذیرای مهمانان می توانند در رده هتل های با کیفیت و حتی گرانقیمت نیز قرار بگیرند. پس با ادامه مطلب همراه ما باشید تا بهترین هتل های بزرگ لاس وگاس را به شما معرفی کنیم.

بزرگترین هتل های لاس وگاس

هتل اکسکالیبور 3981 اتاق

یکی از بهترین و عالی ترین هتل های شهر لاس وگاس هتل اکسکالیبور است. این هتل با تم قرون وسطایی در سال 2008 شروع به کار کرده است و حدود 12 سال از زمان بهره برداری آن می گذرد. به گفته کارشناسان گردشگری ، این هتل هنوز به حداکثر پتانسیل خود نرسیده است و پیشرفت های خاص می تواند بدون شک سهام هتل را افزایش دهد. این هتل با 28 طبقه دارای 3،981 اتاق در دو برج مستقل  است. در داخل این هتل چندین فروشگاه ، رستوران و تئاتر وجود دارد که سرگرمی را برای مهمانان فراهم می کند.

بزرگترین هتل های لاس وگاس

هتل ونیزیا 4027 اتاق

هتل ونیزیا در نزدیکی و پایینتر از هتل اکسکالیبور واقع شده است و فضای و مضمونی متفاوت را به مهمانان خود ارائه می دهد. این هتل 5 ستاره از جمله هتل های گران قیمت این شهر است که محلی برای اقامت قشر ثروتمند از گردشگران را فراهم می کند. حداقل هزینه اتاق برای یک شب از 163 دلار شروع می شود. شهر ونیز در ایتالیا الهام بخش طراحی هتل ونیزیا است. برای افرادی که به دنبال یک نوع معمول غذا و سرگرمی هستند ، ونیزی مجموعه ای از فروشگاه های مارک دار و رستوران های گران قیمت را به برای مسافران فراهم نموده است.

بزرگترین هتل های لاس وگاس

هتل ماندلی بای 4337 اتاق

این هتل با 43 طبقه در قلب لاس وگاس قرار گرفته هتل ماندلی بای با داشتن  4337 اتاق مورد توجه تاجران بزرگ در ایالت متحده است و دارای یک مرکز همایش بسیار بزرگ برای برگزاری مراسمات خاص نیز در آن قرار دارد ، علاوه بر این یک کلیسای کوچک ، منطقه خرید ، آبگرم ، استخر و یک مرکز سرگرمی در مقیاس بسیار بزرگ داخل آن وجود دارد. سوئیت های این هتل از  شبی  77 دلار شروع می شود ، با این حال اکثر مهمانانی که در  این مکان سکونت می کنند قصد صرفه جویی در هزینه ها را ندارند ، به همین دلیل اولین اتاق هایی که رزرو می کنند سوئیت های گران قیمت آن است.

بزرگترین هتل های لاس وگاس

هتل لاکژر 4400 اتاق

هتل لاکژر در لاس وگاس واقع شده است و در نزدیکی هتل های درجه یک مانند اکسکالیبور و ماندلی بای واقع شده است. این بنای زیبا با تم مصر باستان ساخته شده است. این هتل در سال 1993 ساخته شده است که توسط مجسمه ابولهل و ساختار هرمی شکل آن شناخته می شود. هتل لاکژردر حال حاضر 3 ستاره است ولی در تلاش برای ارتقاء کیفیت و خدمات و در پی آن دریافت ستاره های بیشتر است . این هتل به دلیل جاذبه های بزرگ و امکانات به روز مورد علاقه مردم محلی و گردشگران لاس وگاس است و هزینه اتاق های آن از 40 دلار در هر شب شروع می شود.

بزرگترین هتل های لاس وگاس

هتل وین &  انکور 4784 اتاق

هتل وین در سال 2005 و هتل انکور در سال 2008 شروع به کار کرد ، این هتل ها به نوعی خواهرخوانده یکدیگر هستند که در مجموع حدود 15 سال است که کار می کنند ، ولی با این وجود هر دو به ویژه در مورد رزرواسیون و اقامت هتل های لوکس موفقیت چشمگیری کسب کرده اند. بعد از ساخت هتل انکور آنها با یکدیگر ادغام شدند و در مجموع 4748 اتاق را شامل می شوند. جدا از ویژگی های مشترکی که به طور معمول در یک هتل مرتفع در لاس وگاس یافت می شود ، این هتل ها دارای یک  زمین گلف بزرگ و همچنین یک نمایندگی بزرگ از ماشین های نیز هستند. نرخ هر دو هتل برای هر شب اقامت حداقل 120 دلار خواهد بود.

بزرگترین هتل های لاس وگاس

هتل ام جی ام گرند 6772 اتاق

هتل ام جی ام گرند در سال 1993 با چهار برج در کنار یکدیگر ساخته شد که هر کدام از آنها دارای 30 طبقه است. این هتل بزرگ در مجموع امل 6772 اتاق برای اقامت مهمانان می باشد. این هتل چشمگیر و زیبا بزرگترین هتل در شهر لاس وگاس است و مکانی برای برگزاری بسیاری از رویدادها و اجراهای زنده از جمله کنسرت ها و مسابقات بوکس  می باشد.

 

دیدگاه

ارسال دیدگاه