021-92008711

آغاز پروازهای ماهان اردبیل

  • Soheil Tafkhimi
  • یکشنبه, 18 خرداد 1399
  • 0 دیدگاه

 پروازهای ماهان اردبیل از ۲۷ خرداد آغاز می‌شود

هواپیمایی ماهان در راستای گسترش پروازهای داخلی، پرواز جدیدی را به برنامه پروازی خود افزود. بر این اساس هواپیمایی ماهان پروازهای خود به مقصد اردبیل را در قالب مسیر تهران – اردبیل آغاز خواهد کرد. طبق برنامه پروازی ماهان، پروازهای رفت ماهان در مسیر تهران اردبیل روزهای سه شنبه به شماره پروازی W1064 و W1026 و پروازهای برگشت ماهان در مسیر اردبیل تهران به شماره پروازی W1065 و W1027 در روزهای سه شنبه انجام خواهد شد.

قرار است در صورت استقبال از این پروازها، پروازهای هواپیمایی ماهان در مسیر تهران اردبیل تداوم و افزایش پیدا کند. به گفته روابط عمومی شرکت فرودگاه‌های استان اردبیل، فرودگاه اردبیل از تاریخ ۱۶ جون برابر با ۲۷ خرداد ۹۹ میزبان پروازهای هواپیمایی ماهان در مسیر تهران اردبیل و اردبیل تهران با هواپیماهای Bae خواهد بود. این پروازها در روز سه شنبه و در دو نوبت پروازی صبح و عصر انجام خواهد شد. اولین پرواز رفت تهران اردبیل راس ساعت ۵:۰۵ و دومین پرواز راس ساعت ۱۷:۰۰ از فرودگاه مهرآباد به مقصد فرودگاه اردبیل خواهد بود. همچنین پروازهای برگشت در مسیر اردبیل تهران در همان روز از فرودگاه اردبیل به فرودگاه مهرآباد، به ترتیب راس ساعت ۷:۰۰ و ۱۹:۰۰ انجام خواهد شد.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما ماهان ایر از تهران به اردبیل و از اردبیل به تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت سفیران برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید. در جدول‌های زیر می توانید جزئیات اطلاعات پروازی هواپیمایی ماهان در مسیر تهران اردبیل و مسیر اردبیل تهران را در ماه جولای مشاهده کنید:

جدول اطلاعات پروازی هواپیمایی ماهان از تهران به اردبیل در ماه جون :

تهران اردبیل

جدول اطلاعات پروازی هواپیمایی ماهان از اردبیل به تهران در ماه جون:

اردبیل تهران

دیدگاه

ارسال دیدگاه