021-92008711

افزایش پروازهای هواپیمایی قطر ایرویز

  • Soheil Tafkhimi
  • سه شنبه, 27 خرداد 1399
  • 0 دیدگاه

هواپیمایی قطر ایرویز تعداد پروازهای خود را افزایش می‌دهد

هواپیمایی قطر ایرویز از افزایش پروازهای خود به مقاصد مختلف خبر داد. طبق آخرین اعلام رسمی این شرکت هواپیمایی، تعداد پروازهای هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر تهران - دوحه - تهران روزانه از یک پرواز به دو پرواز افزایش پیدا کرد. جهت خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی به وب سایت سفیران مراجعه نمایید یا با تلفن 87111000-021 تماس حاصل نمایید.

قطر ایرویز با بیان اینکه امنیت و سلامت مسافران وپرسنل این شرکت هواپیمایی در اولویت برنامه‌های این شرکت قرار دارد اعلام داشت: “مانند تمامی ایرلاین‌های سراسر جهان، ما نیز با وجود مواجه با چاش‌های عملیاتی موجود و محدودیت‌های اعمالی از طرف کشورها مبنی بر ورود و خروج مسافران، باید پاسخگوی نیاز میلیون‌ها مشتری خود در سراسر جهان باشیم. اما برای اینکه مشتریانمان با اعتماد به نفس کامل به سفر بپردازند، قدم‌هایی در راستای حفظ سلامت و ایمنی آن‌ها برداشته‌ایم.

ما در حال حاضر بزرگ‌ترین ایرلاین در سراسر جهان هستیم که پروازهایمان همچنان به مقاصد مختلف برقرار است و تنها ایرلاین باتجربه‌ بین المللی هستیم که در این شرایط سخت و نامطمئن مسافرانمان را در ایمنی و اعتماد کامل جابجا می‌کنیم. همچنین با شرایطی که برای تغییر تاریخ و برنامه پروازی برای مشتریانمان مهیا کرده‌ایم به آن‌ها این فرصت را می‌دهیم تا با امکانات و انعطاف پذیری بیشتری سفر کنند. قطر ایرویز حفظ ایمنی و سلامت را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده و پرسنل هواپیمایی قطر ایرویز همگی مجهز به گان‌های حفاظتی هستند تا هم سلامت مسافران و هم سلامت کادر پروازی این شرکت هواپیمایی تضمین شود. در حال حاضر هواپیمایی قطر ایرویز با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اقدام به افزایش پروازهای خود در مسیرهای مختلف نموده است. افزایش پروازهای هواپیمایی قطر ایرویز طبق جدول زیر خواهد بود :

پروازهای هواپیمایی قطر

دیدگاه

ارسال دیدگاه