021-92008711

5 نکته که درباره ی اوت لت ویلیج در دبی

  • Soheil Tafkhimi
  • یکشنبه, 4 اسفند 1398
  • 0 دیدگاه

اکثر افرادی که به دبی سفر کرده اند عاشق مرکز خرید های آن شده اند، اما آیا میدانستید که  در نزدیکی پارک بالیوود در دبی یک اوت لت مال وجود دارد؟ در این مرکز خرید اکثر برند های لوکس دبی یافت میشوند. از برند های بزرگ و بین المللی گرفته تا تا بوتیک های کوچک محلی را میتوانید در آن ببینید. علاوه بر این ها، شما میتوانید در این پاساژ بزرگ، به انواع رستوران های چینی و عربی رفته و از غذا های خوشمزه آن لذت ببرید. اگر میخواهید بدانید در اوت لت ویلیج چه چیزی در انتظار شماست، در این مقاله با ما همراه باشید.

5 نکته که درباره ی اوت لت ویلیج در دبی

اوت لت مال به چه معنا است

در اوت لت ویلیج یا هر اوت لت مال دیگری که بروید، میتوانید اجناس فروشگاه های آن را با قیمت بسیار کمتری نسبت به قیمت آن اجناس در مغازه های معمولی خریداری کنید. پس اگر میخواهید یک سر و سامان اساسی به کمد لباس هایتان بدهید یا فروشگاه ها را حسابی جارو کنید، اوت لت ویلیج بهترین انتخاب برای شما است.

5 نکته که درباره ی اوت لت ویلیج در دبی

اوت لت برند های فوق لوکس

اوت لت ویلیج دارای 125 فروشگاه برند های فوق لوکس مثل مایکل کورس و روبرتو کاوالی است اما شما میتوانید برند هایی که از معروفیت کمتری برخوردارند را نیز در آنجا بیابید. بنابر این اگر به دنبال خرید لباس های مارک دار و اورجینال هستید، اوت لت ویلیج بهترین انتخاب برای شما است. با خرید از فروشگاه های این مکان، میتوانید با کمترین میزان هزینه، بهترین ظاهر را برای خود بسازید.

5 نکته که درباره ی اوت لت ویلیج در دبی

دسترسی آسان

اوت لت ویلیج در جبل علی واقع  شده است، یعنی فرقی ندارد که در دبی زندگی میکنید یا در ابوظبی، در هر دو صورت دسترسی به این مکان برای شما آسان خواهد بود. نکته بسیار مهمی که وجود دارد، آن است که این اوت لت مال در نزدیکی بلوار بالیوود قرار دارد و شما میتوانید در اقامت گاه هایی که در آن جا وجود دارد بمانید تا فروشگاه بیشتر در دسترستان باشد، خرید کنید و غذا های خوشمزه آنجا را امتحان کنید.

5 نکته که درباره ی اوت لت ویلیج در دبی

تنوع در انتخاب

تنوع برند و اجناس در اوت لت ویلیج بسیار زیاد است و شما میتوانید از لوازم خانگی گرفته تا لباس را در آنجا خریداری کنید. حتی میتوانید از مغازه های کوچک تر مثل برند زیور آلات "پاندورا" نیز با بهترین قیمت خرید کنید. اگر به این مکان میروید به هیچ وجه نگران این نباشید که یک برند در بین فروشگاه های آن وجود نداشته باشد. همه و همه آنجا هستند. درست است که  این اوت لت مال همیشه دارای تخفیف است اما همه ی برند ها، مثل Kate Spade، Coach، Hugo Boss و Lacoste نیز در آن وجود دارند.

5 نکته که درباره ی اوت لت ویلیج در دبی

بهترین غذا ها را بخورید

بعد از یک خرید طولانی، چه چیز بیشتر از خوردن غذا های خوشمزه میچسبد؟ در اوت لت ویلیج، غذا های خوش طعم بسیاری در دسترس شما قرار دارد که از خوردن آنها سیر نمیشوید. ما به شما پیشنهاد میدهیم که حتما میگو های رستوران PF Changs و غذاهای عربی رستوران Operation Falafel  را امتحان کنید و به هیچ وجه دسر های Godvia را از دست ندهید. در نظر داشته باشید که تنوع غذایی در این مکان به شدت زیاد است، پس نگران نباشید. هرچه دوست داشته باشید آنجا پیدا خواهید کرد.

5 نکته که درباره ی اوت لت ویلیج در دبی

دیدگاه

ارسال دیدگاه