021-92008711

رستوران هواپیمایی ایر آسیا باز شد

  • Soheil Tafkhimi
  • سه شنبه, 29 بهمن 1398
  • 0 دیدگاه

از هرکسی بپرسید بر این باور است که غذاهای هواپیما بسیار بد مزه بوده و اصلا طعم خوبی ندارد. سالیان سال است که افراد هنگام پرواز به دنبال طعم و مزه ی خوب میگردند و جک های فراوانی برای غذاهای هواپیما ساخته شده است و به طور کلی غذای هواپیما در همه جای دنیا به بد مزه بودن معروف است.

رستوران هواپیمایی ایر آسیا باز شد

همه این حرف ها درست است، اما به هیچ وجه درباره ی غذای شرکت هواپیمایی AirAsia صدق نمیکند. قیمت پایین غذاهای این شرکت هواپیمایی باعث شده است که مسافران آنها حتی وقتی روی زمین هستند نیز هوس آن را بکنند. جالب است بدانید که در حال حاضر، برخی از این مسافران در کوالالامپور به غذاهای AirAsia در رستوران  این شرکت دسترسی پیدا کرده اند.

رستوران هواپیمایی ایر آسیا باز شد

طبق گزارش CNN، شرکت هواپیمایی ایر آسیا رستوران خود را با نام Santan در تاریخ 2 دسامبربازگشایی کرده است. در این رستوران دقیقا غذاهایی سرو میشود که در هواپیما به مسافران عرضه میکنند. این رستوران در طبقه اول Mid Valley Megamall در کوالالامپور واقع شده است.

undefined

منوی این رستوران توسط یک تیم که متشکل از 5 سرآشپز و چند دانشجوی آشپزی است، طراحی شده و غذا های آن دقیقا مطابق با همان غذا هایی است که در هواپیما سرو میشود. طعم این غذا ها الهام گرفته از فرهنگ فیلیپینی، چینی، ویتنامی و مالزیایی است.

رستوران هواپیمایی ایر آسیا باز شد

کاترین گو، مدیر این رستوران در مصاحبه ای با CNN گفته است، "بسیار مفتخریم که توانسته ایم منوی غذایی داخل هواپیما را به بازار رستوران ها بیاوریم، با تولید کنندگان بومی همکاری داشته باشیم، ایجاد شغل کنیم و تمام غذاهایمان را با قیمتی کاملا مناسب خدمت مشتریان خود عرضه کنیم."

رستوران هواپیمایی ایر آسیا باز شد

امید بر آن است که این شرکت تا پایان سال بعد، پنج رستوران دیگر باز کند و برنامه ی طولانی مدت آنها نیز بازگشایی 100 رستوران جدید در 5 سال آینده است. غذاهای منوی این رستوران شامل کشور هایی میشود که این شرکت هواپیمایی با آنها همکاری میکند، اما چه کسی میداند! ممکن است روزی حتی ایالات متحده آمریکا هم طعم لذیذ این غذا های بچشند.

رستوران هواپیمایی ایر آسیا باز شد

دیدگاه

ارسال دیدگاه