021-92008711

بهترین نرم افزارها برای بهینه سازی سفر

  • Fatemeh Khosravi
  • پنجشنبه, 22 آبان 1399
  • 0 دیدگاه

برنامه ریزی برای تعطیلات بهترین هدیه ای است که می توانید منتظر آن باشید. چه تعطیلات خانوادگی باشد ، چه مسافرت جاده ای ، چه برنامه ریزی برای سفر شهری در آخر هفته باشد . در اینجا ده ها برنامه و نرم افزار عالی وجود دارد که به شما کمک می کنند تا نه تنها به جستجوی تجربه ای که هرگز فراموش نمی کنید بپردازید ، بلکه در هزینه هایتان نیز صرفه جویی کنید.ابتدا باید بدانید به کجا می خواهید بروید. آیا در شهر خودتان می خواهید بمانید ، یا می خواهید به سفرهای بین المللی بروید ؟ (نکته: سرچ کردن در حسابهای اینستاگرام یک روش جالب و مناسب برای تحقیق است). هنگامی که مقصدی را انتخاب کردید و لباس های خود را جمع کردید ، قبل از شروع سفر ​​هنوز چیزهای زیادی برای سازماندهی وجود خواهد داشت . پس برخی از این نرم افزارها قبل از سفر و برخی دیگر در حین سفر به کمک شما خواهد آمد.

بهترین نرم افزارها برای بهینه سازی سفر

نرم افزار هاپر(Hopper)

هاپر یکی از بهترین برنامه های سفر برای پروازها می باشد ، این برنامه میلیون ها قیمت بلیط هواپیما و هتل در روز را تجزیه و تحلیل می کند ، و همچنین بایگانی گسترده ای از داده های تاریخی آن را به شما می گوید که تصمیم بگیرید آیا صبر کنید یا سفر خود را رزرو کنید. نحوه کار به این شکل است: مقصد خود را تایپ می کنید ، یک تقویم رنگی به شکل ارزان ترین (و گرانترین) تاریخ های پرواز را به شما نشان می دهد. هاپر سپس به شما توصیه می کند که آیا باید اکنون پیش بروید و خرید کنید یا تا زمانی که نرخ ها بهتر شود ، آن را نگه دارید.

بهترین نرم افزارها برای بهینه سازی سفر

اسکای اسکنر(Sky Scanner)

ویژگی اسکای اسکنر در همه مکان ها به شما امکان می دهد به سادگی با مرتب سازی بر اساس بودجه و بازه زمانی سفر خود ، به دنبال مقصدهای شگفت انگیز باشید. مانند نرم افزار هاپر و مابقی نرم افزارهای مشابه با هشدار به شما هنگام کاهش قیمت ها به شما کمک می کند تا بهترین نرخ بلیط هواپیما را پیدا کنید.

بهترین نرم افزارها برای بهینه سازی سفر

درایور ودر (Drive Weather)

آخرین چیزی که می خواهید با آن روبرو شوید ، وقتی است که با خانواده یا دوستانتان در یک بزرگراه قرار دارید ، درگیر طوفانی سهمگین شوید. درایو ودر برای کمک به مسافران جاده ای برای جلوگیری از بدترین شرایط جوی طراحی شده است. این برنامه به شما امکان می دهد بهترین زمان (بخوانید: آفتابی ترین) زمان عزیمت خود را پیدا کنید ، از این طریق می توانید از رادار و مسیرهای مشخص شده از یک نقطه به نقطه دیگر را مشاهده کنید ، این کار به شما کمک می کند بهترین جاده ها را برای رانندگی پیدا کنید و پیش بینی کنید کدام نقاط برای رانندگی مناسب نمی باشد.

بهترین نرم افزارها برای بهینه سازی سفر

ایر بی ان بی (AIRBNB)

به دنبال هر چه که باشید ، چه به دنبال اجاره یک اتاق ، خانه یا یک استراحتگاه موقت باشید ، می توانید مکان های مورد نظر خود را در مکان مورد علاقه خود جستجو کنید. این برنامه رایگان به شما این امکان را می دهد که عکس ها و نظرات دیگر کاربران را فیلتر کنید ، همچنین مرتب سازی بر اساس امکانات رفاهی مانند استخر یا اتاق رختشویی انجام می شود. بعلاوه ، یک میزبان محلی می تواند اطلاعات خوبی در مورد مکانهای غذاخوری عالی به شما ارائه دهد.

بهترین نرم افزارها برای بهینه سازی سفر

تایم شیفتر (Timeshifter)

اگر یک سفر بین المللی در برنامه مسافرت خود  دارید و امیدوارید که از جت لگ خلاص شوید ، می توانید تایم شیفر را امتحان کنید. این برنامه توسط کارشناسانی تهیه شده است که از شیوه های خوابیدن مسافران و علوم اعصاب شبانه روزی برای کمک به اطلاع برنامه های جت لگ شخصی تهیه شده است. طبق اعلام وب سایت این برنامه ، حتی فضانوردان و ورزشکاران نیز نخبه از آن استفاده کرده اند تا بتوانند خواب بهتری در مقصدشان داشته باشند.

بهترین نرم افزارها برای بهینه سازی سفر

روم دوریو (Rome2rio)

روم دوریو با داده های بیش از 160 کشور ، یکی از بهترین برنامه ها برای سفر بین المللی است. نگران نباشید ، می توانید هر آدرس ، مکان یا شهری را به عنوان مقصد وارد کنید و برنامه اطلاعات مربوط به محل اقامت و کارهایی که برای انجام در آنجا وجود دارد نمایش داده شود.روم دوریو همچنین به صورت رایگان در iOs و Android ، نحوه رفت و آمد به تمامی نقاط شهری و غیر شهری را به شما نشان می دهد و هزینه ها را با هم مقایسه می کند ، به عنوان مثال درمورد پرواز از فلورانس به رم در مقابل مسافرت با قطار بحث می کند.

بهترین نرم افزارها برای بهینه سازی سفر

تریپ ادوایزر (TripAdvisor)

برای افرادی که دانش کمی راجع به مقصدشان دارند ، تریپ ادوایزر بیش از 700 میلیون بررسی از 8 میلیون مقصد برای استفاده قبل از رزرو هتل ، رزرو شام یا حتی برنامه ریزی یک روزه در مورد موزه ها را در بر میگیرد . این برنامه جامع هم در ای او اس و هم در اندروید به 28 زبان در دسترس می باشد.همچنین اگر تمایل دارید ، می توانید برای مشاوره ، متناسب با علایق خود ، از دوستان و متخصصان سفر کمک بگیرید ، فیلم سفرهای دیگران را مشاهده کنید ، مقالات را بخوانید و نظرات خود را  راجع به آنها بنویسید.

دیدگاه

ارسال دیدگاه